Kontakt

Zuzanna Głowacka
Producentka, kuratorka projektu

zuzanna@5zmyslow.pl

Paulina Skorupska
kuratorka projektu

paulina@5zmyslow.pl

Marta Wichłacz
Koordynatorka ds. wydarzeń

marta@5zmyslow.pl

Michał Mroczkowski
Koordynator ds. wydarzeń

michal@5zmyslow.pl

Daniela Lisowska
Koordynatorka ds. wydarzeń

daniela@5zmyslow.pl

Agnieszka Maciejewska
Koordynatorka ds. promocji

agnieszka@5zmyslow.pl

Judyta Kotarba
Koordynatorka ds. finansów

judyta@5zmyslow.pl

Joanna Grześkowiak
Koordynatorka ds. promocji

joanna@5zmyslow.pl

Paweł Gogołek
Prezes zarządu Stowarzyszenia Edukacyjnego MCA

stowarzyszenie@mca.pl

Stowarzyszenie edukacyjne MCA
Dmowskiego 5/7/a/33, 60-222 Poznań
NIP: 778-13-83-234
KRS: 0000068624
REGON: 639753182

Mecenat

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Wojewody Wielkopolskiego, Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz Funduszu Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.